Zanussi de 6844 afwasmachine

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een Zanussi de 6844 afwasmachine, nu als ik hem aan zet blijft hij in het spoel programma haken, dat doet ie bij elke programma, hij blijft alleen maar spoelen, hij wast niet en droogt niet meer.

Kan iemand mij daar bij helpen?

rico1975
 
  1. Graag de PNC-code vermelden voor beter aanduiding van het model.
  2. Wat bedoel je met alleen maar spoelen? Alleen afpompen?
    Met spoelen bij een vaatwasser wordt normaal bedoeld het rondpompen van het water tijdens het wassen.
    Graag dus een duidelijker beschrijving van wat je hoort en ziet.
 
Het betreft een Zanussi de 6844 aquapulse
met pnc nummer: 911888030

En het appaaraat blijft maar water rond pompen, om de 10 a 20 seconde, gaat hij opnieuw water rond pompen, of je hem nou 1 uur aan laat staan, of 6 uur, hij blijft water rond pompen.

rico1975
 
Ik heb de soda methode geprobeerd, meerdere malen zelfs,.
Toen heb ik de druk knopjes even er van af gehaald van het voor scherm, en goed aan gedrukt, want volgens mij was hij een beetje los geraakt.
Nu doet hij het weer voor als nog,

Bedankt voor de tips allemaal

rico1975
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Jdbeste1
  • Keuken
  • 3
  • 150
Reacties
3
Weergaven
150
Reacties
1
Weergaven
249
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
2
Weergaven
394
Reacties
5
Weergaven
3K
  • Filip Brugge
  • Keuken
  • 12
  • 2K
Reacties
12
Weergaven
2K
Keuken
Filip Brugge

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via