Whirlpool wasmachine type Anniversary 1200 lagers vervangen

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Mijn wasmachine maakt veel lawaai bij het draaien/centrifugeren, ik denk dat het lager(s) vervangen moet worden. Het is een Whirlpool wasmachine type Anniversary 1200, typenummer 8570 381 72050. Wie kan mij uitleggen hoe dit moet doen (tips) en waar ik aan onderdelen kan komen (evt. met typenummers).

Gaarne jullie reactie.
 
geen BH beugel? lagers van de motor of trommel? zijn wel te verkrijgen bij een plaatselijke installateur die misschien wat in het witgoed doet.
 
martin schreef:
geen BH beugel? lagers van de motor of trommel? zijn wel te verkrijgen bij een plaatselijke installateur die misschien wat in het witgoed doet.

Nee, het is geen BH beugel. Het is het lager v.d. trommel
 
Hoi fred,

ik heb precies hetzelfde probleem met hetzelfde type wasmachine en heb vandaag een lager gekocht bij de handyman winkel, ze hadden lagers op voorraad van dit type. Ik was 74.50 eur kwijt en het is een lager set. Ik ga vandaag of anders morgen een poging wagen om de lager te vervangen op goed geluk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan