Whirlpool awz 470 pluizenzeef lampje blijft branden

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Geachte monteur,

De condensdroger Whirlpool nr awz 470 wordt niet meer warm, het pluizenzeef lampje blijft branden. We alles schoongemakt en geprobeerd uit te zuigen. Helaas geen resultaat.
Heeft u nog een suggetsie?

Bijvoorbaat dank
 
Vermoedelijk is de resetthermostaten boven het verwarmingselement aangesproken, achterplaat losnemen en boven de elementkamer zit de thermostaat, er zit een rode stift op, deze indrukken, alles weer monteren, met een beetje geluk doet hij het weer.
 
Fanstastisch advies.... het werkt weer. We roken in den beginne een verschroeid luchtje maar dit was spoedig verdwenen. Draait als een tierelier

Gert
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan