Waterschade zoldervloer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Tijdens het bijvullen van mijn cv-ketel is de slang van de kraan afgeschoten.Heb behoorlijk veel water staan op zolder.Wie kan mij wat tips geven? Wat kan ik het beste huren verwarming of condensdroger en gaat dit snel? ik schat dat er 6 liter water verspreid over de vloer ligt :cry: .

mvg Henry
 
Ik zou er niet zo wakker van liggen, als je het direct weg gehaald hebt.
Nu zit er nog wel wat water in die ruimte, maar een klein kacheltje/ verwarming aan en voldoende ventileren ben je dan zo dat vocht kwijt denk ik.
 
Als je altijd de was droogt op zolder heb je hetzelfde, ik zou alleen even checken of er geen water naar beneden is gelopen via bijvoorbeeld de verwarmingsbuizen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
4
Weergaven
1K
  • Gesloten
  • Hano1963
  • Vloeren
  • 1
  • 3K
Reacties
1
Weergaven
3K
Vloeren
IJkenhout
  • Gesloten
  • Margrietvanoosten
  • Vloeren
  • 4
  • 5K
Reacties
4
Weergaven
5K
Vloeren
Margrietvanoosten
  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
4K
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
4K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via