Waterdicht maken van houten schuurwand

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Wij hebben een gedeelde schuur met onze buren. Nu gaan wij ons deel afbreken en de achterwand van de buren is dan niet waterdicht.

Wat is het handigst om dit waterdicht maar ook mooi te krijgen? We willen het liefst er ook nog een schutting voor zetten net als de rest van de afscheiding maar het risico is dat e.e.a. te ver onze tuin in komt, want de scheidingswand staat al op ons deel.

Wij hebben gedacht om er vijverfolie tegen aan te plakken. heeft iemand hier ervaring mee of een ander goed idee.

zie graag jullie berichten.
 
Is nu nog de tusenwand wordt buitenwand
68831_schuurwand3_1.jpg
 
Deze kant moet waterdicht gemaakt worden. Dan zou ik het raggelen en daar iets op maken. En daar dat kan dan van alles zijn. Ligt ook een beetje hoeveel m2 het is.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
22
Weergaven
10K
Reacties
3
Weergaven
11K
  • Gesloten
Reacties
21
Weergaven
38K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via