Wateraansluiting met t-stuk en overgangsstuk blijft lekken

Wij hebben een nieuw badkamermeubel geïnstalleerd en zijn van 1 naar 2 wastafels gegaan. Dit betekent dat we de wateraansluiting moesten verdubbelen. De kraantjes die uit de muur komen hebben buitendraad en alle t-stukken die we konden vinden hebben ook alleen buitendraad. We hebben dit opgelost met een tussenstukje met binnendraad. Ik heb zowel op het schroefdraad dat op het kraantje uit de muur zit, alsook op de schroefdraad van het gedeelte van het t-stuk dat in het overgangsstuk moet, teflon tape gedaan (strak, 6x rond, met de klok mee). Ik heb alles stevig vastgedraaid maar het blijft (minimaal) lekken. Wat nu?

20230618_193010.jpg
 
En die messing T-stuk rechts is eigenlijk een knel T-stuk en die heeft scherpe randen en snijd de rubber van je slang afdichting door.
Hij moet vlak zijn vandaar dat je zoals @ADDave ook aan gaf.
aansluiting op een slang.jpg
 
Zoals op tekening het water stroom eerst naar andere kant en dan terug op den duur verstopt de zaak doordat veel werveling in zit.
Er zijn speciale T-stuk hier voor die vaak in een aansluit set zitten deze kan je gewoon met moer vast draaien.
Zie hier beneden heb ik even werking tekening gemaakt.
tussen aansluiting 2 wastafels..jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via