Water lekt langs pijp in keuken na wegspoelen veel water

Tijdens het opruimen en schoonmaken kwamen wij erachter dat de buis van de afvoer waar het water doorloopt vanuit de gootsteen lekt.
Als we veel water bij de gootsteen laten weglopen, dan gaat die ene pijp omlaag en komt het water naar boven gespoten. Het is wel weinig gelukkig, want de buren hebben nog niet geklaagd over lekkage, maar dat zoiets zomaar kan gebeuren. Nu hebben wij een mok eronder gezet, maar het lekt nog steeds bij veel water.
Heeft iemand een idee wat wij kunnen gaan doen? Ben geen klusser en geen handige harrie.
Bij het pijltje floept het water omhoog.

20210111_161957.jpg
 
Dat is geen passende verbinding, is ook niet gelijmd, zo te zien zit er een pijp van 32 mm in een pijp van 40 mm zonder sok/verloopstuk.
Passende verbinding maken.
 

Gerelateerde klussen

  • Hein Weijers
  • Keuken
  • 6
  • 523
Reacties
6
Weergaven
523
Keuken
Hein Weijers
Reacties
4
Weergaven
2K
Keuken
delonghi1976
Reacties
5
Weergaven
2K
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
6
Weergaven
2K
  • van de Linde
  • Keuken
  • 7
  • 6K
Reacties
7
Weergaven
6K
Keuken
Sleutelmeneer

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via