Wasmachine onbalans bij centrifugeren?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Bij het centrifugeren loopt mijn Whirlpool wasmachine soms van haar plaats. Het centrifugeren resulteert dan in luid gebonk. Soms doet hij het echter perfect, zelfs met vrij zware lading. Zie dit filmpje:
Ik heb gezien dat dit probleem wel vaker terugkomt op het forum en heb de eerdere posts erover gelezen. Het lijkt me niet aan het trommelkruis te liggen want ik kan de trommel nauwelijks naar boven bewegen.

Enkele weken terug is een hersteller langs geweest maar we konden het probleem toen niet reproduceren. De schokdempers en koolborstels waren volgens hem nog ok, hij dacht aan een slag in het vliegwiel -- dat heeft hij dan ook vervangen. Het probleem is echter niet verholpen.

De wasmachine staat waterpas en de pootjes staan stevig.

Alvast bedankt voor jullie hulp!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
2
Weergaven
2K
Reacties
4
Weergaven
12K
Reacties
3
Weergaven
2K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via