Wasmachine Eurotech centrifugeert niet

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een klok gerepareerd van een oude wasmachine, maar hij cenrifugeert nog niet, wast gewoon tot het eind. als ik weet waar ik spanning moet krijgen op de motor kom ik er denk ik wel uit.

Merk? Eurotech model E6, op de motor blauwe, rode, gele, zwarte en groene draad.


Marcel
 
U repareert een klok, wanneer u wilt weten waar de klepel hangt is het verstandig merk, type en eventuele nummers van de machine duidelijk te vermelden.
 
Ik durf het bijna niet meer te vragen, maar bestaan er ook borstelloze motoren, er staat nog wel wat op IB-MEI Madrid en wat nrs.
 
Bij een koolborstelloze motor zal een condensator zitten, een buisvormig apparaat, meestal wit of aluminium kleurig met 2 draden erop.

Dit onderdeel kan defect zijn.
 
Er zijn er twee, een witte van 1 cm dia 4 cm lang en een wat groter 3 cm dia en 10 cm lang. Enig idee welke van de motor moet zijn, of moeten de draden direct naar de motor lopen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan