Wandlamp buiten monteren, maar geen kabel vanuit de muur

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil graag een sensorlamp doe licht rondom straalt ipv een beperkt oppervlakte recht vooruit.

Ik heb nu meerdere lampen gezien met bijvoorbeeld een ronde bol (of lantaarn etc)

Echter in de handleiding komen de stroomdraden dan altijd 'uit de muur'. Ik heb dat niet, want de grijze buitenkabel loopt gewoon buiten. Kortom, ik zou de draden graag aansluiten van een buitenpositie.


Kan ik gewoon een gaatje boren voor de 2 vddraden uit de grijze kabel (aarde gebruiken ze niet) onderaan de lamp? Of is dat niet veilig? Wat raden jullie aan in mijn geval?
 
Het gaatje zou je in ieder geval aan de onderkant moeten boren, zodat er geen regenwater de armatuur binnen kan dringen. Verder de hele kabel de armatuur invoeren, niet alleen de twee individuele draden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via