Wandcontactdoos in gipswand zit te laag

Ik heb een gips wandje met 2 wancontactdozen, 1 links en 1 rechts, zit ca. 2m tussen.Echter is de ene ongeveer 15mm lager geplaatst om 1 of andere reden, ik vermoed gewoon slordigheid. Op zich stoor ik me er niet aan, je ziet het amper, maar... ik wil plinten plaatsen, en dan valt bij de ene wcd de plint er net onder, en bij de ander moet dan een15mm randje uit de plint, en dan gaat het ineens wel opvallen.

Is het mogelijk om die doos er uit te halen, en dan 15mm hoger te plaatsen, of krijg je dat nooit meer goed terug in de muur, omdat er dan een 15mm gleuf a/d onderkant komt?
 
Ik zou eerst kijken waar de draden vandaan komen en of er voldoende lengte is om het te verplaatsen.
Zou hem dan wel ook iets opschuiven links of rechts als dat gaat. En het gat dicht maken en een nieuwe boren.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via