Volgorde en methode nieuw elektra en nieuw plafond.

Beste mensen,

Binnenkort komt er iemand bij ons in het klushuis om een nieuw verlaagd plafond te installeren. Het oude plafond is volledig verwijderd, waardoor nu alleen de kale vloerbalken van de eerste verdieping zichtbaar zijn.

Ik ben van plan om alvast alle elektraleidingen en centraaldozen te monteren voordat het nieuwe plafond wordt geplaatst, omdat dit me handig leek.

Nu vraag ik me echter af of dit wel verstandig is. Ik kan de centraaldozen wel op een latje tussen de vloerbalken of direct op de vloerbalken bevestigen, maar zodra het nieuwe plafond er in zit, zal ik ze weer moeten loshalen om ze netjes op de juiste hoogte in het plafond te monteren. De PVC-buizen die aan de centraaldoos vastzitten, zullen dan ook mee moeten verhuizen. Ben ik op deze manier niet dubbel werk aan het doen? Hoe kan ik dit het beste aanpakken?
 
Als je weet welke materialen er gebruikt gaan worden en hoeveel het plafond omlaag gaat dan kan de elektra er al in.
Op de gok kans op dubbel werk.

Het is nu wel makkelijker om al gaten door muren e.d. te maken.
 
sleuven e.d nu al in de muren maken en doorfrezen tot tussen de balklaag, dan wachten totdat het rachelwerk erin zit en hierover/tussen je elektra leidingen maken
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via