Vloerverwarming herstellen of niet?

Lichtjes een leiding geraakt met betonschuren... Lijkt de oppervlakte te zijn... Herstellen of niet?
IMG_20250301_091524.jpg
 
Ja ik ben me er eentje.
Is er ook een reden waarom dit zo dramatisch is.
Mij lijkt me dat er weinig aan de hand is. Van een foto is dat lastig in te schatten.
Zelf zie ik nog geen metaal dus wat zou er in de toekomst kunnen gebeuren?
 
@wgb

Waarom dit dramatisch is? Omdat dit een risico op lekkage is en dan kan je heel je vloer er uit gaan slopen / breken.

Je zal ook geen metaal tegenkomen hoor. Dat zie je (bij door blijven schuren) pas als je op het betonijzer zit. In de slangen zit namelijk geen metaal verwerkt.

Op de foto is al meer dan duidelijk te zien hoe veel er van de kunststof slang afgeschuurd is doordat het vlakke stuk al vrij breed is.
 
Waar kijken we naar?
Ik denk dat we allemaal denken het een een leiding is van een vloerverwarming, maar het zou zomaar slagvaste elektrabuis kunnen zijn. Lastig met zekerheid te zeggen vanaf een foto.
 
Nee ik heb alleen witte kunstof leidingen voor de cv / radiatoren (boven) en deze wittige buizen van de vloerverwarming (beneden). Er lopen geen elektrabuizen beneden door de vloer. Zou het grijzige niet door de omgeving komen?
 
  • Like
Waarderingen: BertPleizier
Hier zien jullie de overgang van de ingeslepen vloer naar de te leggen dekvloer. Je ziet dat de leiding wit en grijs lijkt afhankelijk hoe deze ligt.. Ik denk niet dat het meer dan dat is. Want er ligt 100% geen elektra of ander soort buizen in de vloer!



Screenshot_20250301_185817_com.android.gallery3d.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via