Vloer egaliseren: betegelen "over zeil"?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo.

Een beetje vreemde omschrijving in het onderwerp, maar ik zit met het volgende:

De vorige bewoners van ons huis hebben een badkamer laten maken die wij nu willen uitbouwen en moderniseren. Intussen is de kamer zo goed als gestript, op de vloer na. En hier loop ik tegen het vervelende fenomeen dat een deel vd vloer is verhoogd waar zeil overheen is gelegd dat volledig verlijmd is met de ondergrond; verwijderen is dus zo goed als onmogelijk.

Het plan is de vloer verder te egaliseren, het zeil te laten liggen en over het totaal opnieuw underlayment te leggen en af te werken met vloertegels.

Is dit haalbaar op deze wijze? Of loop ik het risico dat de vloer (zeilgedeelte) te veel blijft 'bewegen'?

Bijgevoegde foto is de huidige situatie: zeil + underlayment loopt door tot deel waar eerst een muur zat. Vloerbalk dient nog verwijderd te worden. Verloop ene vloer naar andere is ongeveer 2cm.

Groet.

Tom

89_vloer_2.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via