Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb een siemens s65560/19 vaatwasser met een verontreinigd labyrint. Deze wil ik schoonmaken. Echter de warmtewisselaar staat vol met water. Hoe kan ik deze het beste laten leeglopen?
De warmtewisselaar losmaken dmv 2 schroeven, beide latten verwijderen.
Voorste en achterste plastieken hoek aan bovenzijde verwijderen en het hele reservoir omhoog trekken (liefst met een badje eronder zodat die daarin leegloopt)
Met huishoudsoda, opgelost in heet water, of met bleekwater, beide een paar uur laten intrekken en een paar keer flink schudden.
Nooit beide middelen tegelijk gebruiken.
Ik heb hem weer in elkaar gezet. En een kort testprogramma gedraaid. Hij nam nu in ieder geval weer veel meer water dan eerst. En het klopt aan het einde van het programma wordt het labyrint weer gevuld. Morgen nog een schoonmaakprogramma draaien en dan maar eens een echt programma. Ik ben hoopvol.