Vervangt een inlaatcombinatie de terugslagklep?

Bij mijn nieuwe boiler is standaard een terugslagklep geleverd. Een klein simpel dingetje. Daarbijheb ik een aansluitset met daarin een inlaatcombinatie Flopress met waterafvoer gekocht. In de handleiding van de boiler staat met koeieletters dat de terugslagklap ALTIJD moet worden gemonteerd. Maar is een inlaatcombinatie niet eigenlijk ook een terugslagklep die de bijgeleverde vervangt?
 
Dank voor de reacties. Volgens mij zijn ze allebei 8 bar dus dat zou goed moeten gaan. De tekst in koeieletters dat de meegeleverde klep altijd moest worden gemonteerd bracht me aan het twijfelen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via