Vervangen thermosstaat Schavis douchecabine

De thermosstaat van onze Schavis douchcabine is waarschijnlijk kapot. InterProducts, de leverancier is in 2013 failliet gegaan.
Het is een Indoor duo, artikelnr . IP92XXXX. Geplaatst in 2001

Is er iemand die ons kan helpen aan een beschrijving hoe de thermosstaat te vervangen is en waar die eventueel verkrijgbaar is?

Bij voorbaat dank.

115738_Stoomdouche_cabine_3.jpg
 
Ik denk dat je met alleen deze beschrijving weinig kans op advies hebt. Misschien toch even wat nadere gegevens?

- Foto's van de betreffende cabine en vooral van de kraan / het thermostaatgedeelte zelf.
- Wellicht is er nog een factuur waarop typegegevens staan?
 
118497_20171023_150818_4.jpg
Beste Henk253 en Agneta, wij hebben ook een probleem met de thermostaat van Schavis (stoomcabine). De thermostaat reguleert niet meer, het is of koud of bloedheet. We hebben de cabine onlangs tweedehands gekocht en ik heb dus geen idee hoe oud het is. Mijn vriend heeft het thermostaatgedeelte nog niet helemaal uit elkaar gehaald, waardoor ik niet kan zie of er een typenummer op staat.

Had jij hetzelfde probleem, Agneta? Zo ja, hoe heb je het opgelost? Henk, kun jij mij anders ook een pb sturen als je een idee voor de oplossing en/of gegevens van een Schavis-monteur hebt?

Alvast bedankt!

Mvg,
Debby
 
Hallo Debby,

Wij hadden inderdaad hetzelfde probleem. Wij hebben x erbij gehaald om het op te lossen. Hij is ex-medewerker van het bedrijf dat de cabine's verkocht. Zie deze link.

link verwijderd, mod

Hij heeft de thermostaat vervangen.

Groet,
Agneta
 
Beste Agneta en andere lezers,

Mijn vriendin en ik hebben hetzelfde probleem. Heel soms en dan moeilijk kunnen wij de thermostaatkraan draaien om de themperatuur te veranderen.

Kan je mij de gegevens van de monteur toesturen?

Alvast bedankt!

Groet,

Wesley Rademakers
 
Toen die tijd heb ik ook even gezocht via google en zo kreeg ik een reparatie bedrijf die deze stoom cabines repareren

Zoek maar even op "Schavis stoomcabine repareren?"
 
Thermostaatkraan Schävis
Beste Agneta en andere lezers,
Wij hebben hetzelfde probleem. Heel soms en dan moeilijk kunnen wij de thermostaatkraan draaien om de themperatuur te veranderen.

Kan je mij de gegevens van de monteur opnieuw toesturen?

Alvast bedankt!

Groet,
Ferry
 
Gewoon even naar google "Schavis stoomcabine repareren"

daar lees je dat er een monteur daar gewerkt heeft en die heeft nu montage bedrijf en hij doet Service/reparatie van Schävis en Systempool stoomcabines.

verder kan ik geen adres geven ivm forum regels.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via