Vervangen 3wegklep plus min (computer kapot, hoe verder)

Status
Niet open voor verdere reacties.
Vandaag is mijn driewegklep vervangen (klep bleef open staan, motor deed het wel) van mijn Daalderop CV ketel
Toen de nieuwe driewegklep er opzat en de installateur de ketel aanzette. Vonkte er iets in de computer en kwam er rook uit een condensator. De driewegklep deed hierna helemaal niets weer! De installateur gaat het nu uitzoeken, maar ik loop het risico dat ik straks opdraai voor alle kosten (hoe sta ik in mijn recht?).

Nu wil ik zelf even wat voor onderzoek doen.

Als ik nu de nieuwe motor van de 3weg doormeet dan geeft hij 20ohm aan, is dit normaal? Want dan gaat de 20v vrijwel direct van de plus de min en de aarde in. Kan het hier aan liggen?

Ook zijn de kabels opnieuw aangesloten bruin op oranje (van de motor) en geel op blauw.. dit klopt ook?

Wat kan het meer zijn, is zoiets afgezien van de twee bovenstaande zaken verkeerd te installeren...
 
We gaan hier geen uitspraken over u installateur doen.

Dit forum is uitsluitend voor klus vragen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan