Vasco radiator aansluiten.

Hallo klussers.
We zijn ons huis uit 1900 stap voor stap naar deze tijd aan het aanpassen. We hebben een radiator gekocht voor onze badkamer. De radiator heeft een midden onder aansluiting. We hebben er een thermostaatkraan bij gekocht die de leverancier adviseerde.
Nu begrijp ik het niet helemaal. De radiator heeft 1/2duimse binnendraad. Het aansluitblok cillindrische tappen met o-ringen. Wat klopt er niet?
Gegroet Rob

20230205_145538.jpg 20230205_145454.jpg 20230205_145527.jpg
 
Het aansluitblok heeft ook een schroef/bout en de radiator schroefdraad in het midden.
Probeer het er eens met die ene schroef/bout vast te zetten.
Het 1/2duimse binnendraad in de radiator is voor eventuele andere onderblokken of voor als je het zonder onderblok aan zou willen sluiten.
 
Hallo Jack,
Dank voor de reactie. Zou dit voldoende afdichten? De o-ring valt in de aansnijding van de schroefdraad. Kan het nog niet testen omdat de radiator nog niet op de ringleiding zit gekneld.
 
Als je twijfelt kan je altijd contact opnemen met de leverancier, maar in dit merk kan je wel vertrouwen hebben met dit soort dingen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via