Vaillant vcw 242 ingebouwde antivries regeling

Status
Niet open voor verdere reacties.
Heeft die een ingebouwde antivries regeling, ik heb de thermostaat op 4 graden staan en huis blijft 9 graden terwijl thermostaat niets aanstuurt ? Vaillant vcw 242


jilles
 
Wees blij dat hij 9 graden aanhoudt dan bevriest de zooi ook niet,
4 graden is gewoon te koud.

Misschien een minimum instelling in de kamer theromostaat??

welke KT heb je
 
Ik heb een proliphix e10 die kan ik via internet instellen en bijhouden zonder tussenkomst pc hoe de actuele kameremparatuur is ,of hij een aan signaal geeft etc, is ideaal voor vakantiehuisjes.

jilles
 
Helaas ken ik deze KT niet.
Misschien is het nog niet koud genoeg dat verdere afkoeling niet mogelijk is.
Of slaat hij echt aan om alles op 9 graden te houden?
 
Zover ik weet heeft een 242 geen vorst thermostaat er op.
Het kan wel zo zijn dat er een kastje met een vorst thermostaat ergens in de garage of woonhuis hangt.

Hierdoor houdt hij dan alles op 9 graden. Wat op zich ook een heel acceptabele temperatuur is.
Verder zou ik zeker niet af laten zakken.
 
De stookkosten voor die paar graadjes is een fractie van de schade die zou kunnen ontstaan door bevriezing van de diverse installatie's.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via