Vaatwasser Zanussi DE 6644 aanvoer probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste allen :mrgreen:


Mijn vaatwasser Zanussi DE6644 heeft een groot probleem.
Het is allemaal zo begonnen.

:arrow:
ik heb de vaatwasser altijd op stand ECO 50° gebruikt
dagen geleden moest ik eens stand 65° gebruiken.
Helaas bleef toen mijn vaatwasser altijd water opnemen.
Dit zeker 5 h aan een stuk. Toen heb ik alles stil gelegt.

Ik heb de filter schoongemaakt in de vaatwasser en ook de kleine filter aan de aanvoer van het water.
Deze waren beetje vuil maar nu proper.

ik heb het voorpaneel dan lost gemaakt.
1 buis uit hard PVC is zeer proper en dan heb ik een groen buisje dat ik kan zien dat er kleine stukjes vuil af en toe in komen.
Ik heb dan het labyrint eens bekeken. Deze is naar mijn ogen niet vervuild.

Ik heb toen de machine nog eens aan gedaan na dit allemaal gedaan te hebben. De aanvoer schiet in actie maar stopt na 1 maal. Dan hoor ik een zoemend geluid en de motor achteraan naast de toevoer schiet ook aan maar vertraagd opeens zeer fel.


Wat kan ik nog bekijken?
ik ben hier nu al 2 dagen aan bezig maar zonder resultaat.
 
5 uur lang water opnemen had een waterballet veroorzaakt in de keuken.
Was het niet de afvoerpomp die bleef lopen ?
 
Toen ik de vaatwasser open deed op dat moment heb ik gezien dat er water in de vaatwasser zat. Deze heb ik er volledig uitgehaald.
Als ik er dan zelf water in kap loopt het wel gewoon weg als ik de machine even zijn ding laat doen. IK merk wel als ik de machine wil starten nu en ik start hem op 70° dat er toch damp uitkomt zodra ik hem open doe.
Maar ik zie nergens water komen of gaan...

Als ik hem aanzet gaat de pomp achteraan werken ( de grootste pomp die onderaan in de vaatwasser zit) waarvoor deze dient weent ik niet meteen.
Het is ook die pomp dat eerst volledig opstart maar dan precies vast loopt...

...
 
Mijn vaatwasser zet zich voortdurend op beveiliging.

Na dat ik de toevoer van het water op de vaatwasser afkoppel en deze dan terug aankoppel werkt het terug een tijdje en dan weer het zelfde verhaal .... geen water willen opnemen....

wat kan ik hier aan doen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Sander79
  • Keuken
  • 4
  • 7K
Reacties
4
Weergaven
7K
Keuken
Sander79
Reacties
1
Weergaven
249
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
5
Weergaven
3K
  • Filip Brugge
  • Keuken
  • 12
  • 2K
Reacties
12
Weergaven
2K
Keuken
Filip Brugge
Reacties
6
Weergaven
4K
Keuken
Postvoordennis

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via