Vaatwasser Siemens SE24E236

Status
Niet open voor verdere reacties.
Als ik mij vaatwasser (Siemens SE24E236) aanzet dan hoor ik er water inlopen maar ipv van dat hij dan verder doorstart hoor ik het water er opnieuw uitlopen. En dat blijft zich zo herhalen ... er staat ook een kraan-ledje op en dan wordt na verloop van tijd rood.

Enig idee wat dit kan zijn? Zijn er zaken die ik zelf kan nagaan om te kijken wat het probleem juist is?
 
Thx!

Gelukt, stukje is er uit. Kan je op één of andere manier testen of zien (nu het eruit is) of het idd defect is?

Anders bestel ik sowieso het stuk dat is nu ook weer
niet de kostprijs.
 
Ja het probleem was opgelost! Flowmeter heeft me iets van 26 Euro incl. btw gekost en plaatsing was na de hulp hier op het forum makkelijk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan