Vaatwasser pomp blijft draaien

Beste leden,

Ik heb een probleem met de vaatwasser namelijk de pomp blijft draaien, ook met open deur. Nou heb ik wel wat oorzaken gelezen zoals water op de bodemplaat. Het betreft een Lagan IKEA model, volgens mij is dit van AEG. Ik wil de machine uitbouwen echter zit deze vast met de PerfectFit systeem op het frontpaneel. Heeft iemand hier enige ervaring mee? Hoe kan ik dit demonteren?

IMG_20220210_134710.jpg
 
Als dat een sleepdeur is dan zitten er onder aan de zijkant van de deur achter de plastic kapjes waar perfectfit op staat schroefjes dan kan je de deur al optillen.
Bij dit soort toestellen is een vervuilde niveausensor waardoor water uit de overloopslangetjes loopt door overvulling bijna standaard.
Je kan dit vaak al zien als er alleen water aan de rechterzijde staat.
 
Laatst bewerkt:
Bedankt voor de reacties. Ik heb inmiddels de bodemplaat bekeken en hij zit inderdaad vol met water. Deze heb ik nu met een spons en keukenpapier schoongemaakt. Wat zal ik als volgende stap ondernemen?

IMG_20220216_113314.jpg
 
Controleer de ring in de kuip links in de zijwand of deze te los zit.
Controleerd de ring onder de dop van het zoutvat.
Als je zout gebruikt controleer op roestvorming en evenetueel een gaatje in de kuip door een zaklamp bij het zoutvat te schijnen en dan in de kuip te kijken.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan