Vaatwasser kraan met gaatje?

Hoi allemaal,
Na veel zweet en tranen heb ik vandaag eindelijk mijn inbouw vaatwasser binnen gekregen en geplaatst. Het enige wat mij nog restte was het aansluiten van de watertoevoer.
Probleem 1: de afvoer blokkeert de waterkraan. Ik heb als tijdelijke oplossing een Y splitsing geplaatst. Probleem opgelost!
probleem 2: de kraan lekt! Er zit een klein gaatje aan de achterkant. Heb ik nou de verkeerde kraan te pakken? Waarom worden kranen met een gat aan de achterkant verkocht?
Iemand enig idee hoe ik dit het beste op kan lossen? Een nieuwe kraan plaatsen zonder gaatje?

Alvast bedankt!!

9A5D445E-454F-439B-BE48-974A7F1C4643.jpeg 25958B25-9B84-4A34-B162-4B18E3700941.jpeg
 
Hoi ,
Dat is de beluchter.Je kan ook alleen de beluchter proberen te vervangen.
Maar gezien die kraantjes niet zo veel kosten, kan je die denk ik beter helemaal vervangen.Wel goed verpakken met teflon trouwens!
Edit: belangrijke aanpassing!!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via