Uitval scherm arm schiet los

Hallo,

Ik heb twee jaar geleden twee uitvalschermen laten monteren. Echter is het met de montage niet helemaal goed gegaan. Als er wind onder het doek komt dan schiet de arm los van het doek. Het bedrijf waar ik de schermen heb aangeschaft en ook de montage door heb laten doen zijn failliet en de nieuwe eigenaar (doorstart) weigert hulp te verlenen.
Wat kan ik hieraan doen? Het is nu prachtig weer maar de schermen kunnen niet uit omdat de armen loskomen van de lijst waaraan het doek bevestigd zit (dus niet waar de doekenrol zit)

Heeft iemand een idee wat ik hieraan kan doen? Is dit iets wat mijn man eventueel zelf kan oplossen?
 
Ik heb er geen foto van. Hij zit nu juist op de plek maar zodra er wind onder komt dan schiet de arm los. Ik zal later vandaag even een foto maken zodat ik de plaats kan aanwijzen.
 
113742_zonnescherm_1.jpg


Waar de pijl staat schiet het scherm los.
 
Hallo

Achter de arm in de gleuf zit een plaat waarin de schroeven vastzitten.

Controleer of deze nog goed is, en de draad niet dol.

Schroeven vast draaien, draaien ze door dan weet u het.

Een nieuwe plaat erachter.

Grt.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via