Trapgat randen

Hallo allen, binnenkort ga ik zandcement laten storten op een ruwe betonvloer maar weet niet zo goed wat ik bij de trapgaten moet doen.

Zie foto in de bijlage. Het idee nu is om de trapgaten tijdelijk af te timmeren. De isolatie onder de zandcement ligt dan iets terug zodat het zandcement bij de randen op het beton komt. Nadat de vloer droog is wordt de tijdelijke aftimmering weggehaald en wil ik de zijwanden van de trapgat laten stucen.

Echter, waar ik niet helemaal over uit ben:
  • langs de muren is het zandcement ontkoppeld door een isolatiestrook zodat het kan werken. In mijn voorbeeld is bij de trapgat geen mogelijkheid om te werken dus zal het stucwerk ook snel en blijven scheuren?
  • daarnaast niet handig om direct contact tussen zandcement en ruwe vloer te hebben in verband met contactgeluid of is dit verwaarloosbaar aangezien het maar om een klein stukje gaat.
  • hebben jullie wellicht een andere oplossing om de randen van de trapgaten af te werken?




IMG_0013.jpeg
 

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
2K
Vloeren
Haemmertime
  • Gesloten
  • Vonken_trekker
  • Vloeren
  • 4
  • 1K
Reacties
4
Weergaven
1K
Reacties
5
Weergaven
4K
Vloeren
Gijsniessink
  • Gesloten
  • Pieter1993
  • Vloeren
  • 7
  • 4K
Reacties
7
Weergaven
4K
Vloeren
IJkenhout
  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
5K
Vloeren
IJkenhout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via