tikken intergas hr28

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Hallo,

Ik heb een Intergas kombi compact HR28, die verschrikkelijk tikt bij het verwarmen, zowel bij CV als warm water. Het zijn niet de buizen maar het komt echt uit de ketel. Hij is nog maar een paar maand oud en in het begin werkte hij geruisloos. Is hier iets aan te doen?

Alvast bedankt, gr. Lucas
 
Lucas,ik zou er zelf nix aan doen,omdat ie paar maanden oud is ,zou ik de installateur/agpo laten komen,

gr.Ben
 
effe nog een gedachtenspinsel, je voelt op een gegeven moment de aanvoer (in de ketel nog) warm worden vervolgens loopt de druk op zodra het warme water in de ketel bij de drukmeter aankomt en gaat dan als een gek schommelen van 1,5 tot 2 bar en hij ligt eruit. Kan het expansievat niet ook kapot zijn waardoor hij de druk niet kwijt komt? of zou de ketel dan toch wel langer lopen dan twee minuten??

gr jurgen
 
jurgen,wat er gebeurd ,er is een blokkade in je ketel qua stroming. De pomp loopt ook,heb je dat aan de as geconstateerd?en de ketel heb je die ook ontlucht(bovenop),expansievat staat hier los van dit probleem,gekke vraag;er staan toch wel radiatoren open!!laat ff weten.

gr Ben
 
De pomp heb ik aan de as gecontroleerd ,in bedrijf zijnde. Die blokkade lijkt mij ook zo logisch maar ik kan niet ontdekken waar dat moet zijn, alle rad. staan open. Maar ik moet wel zeggen als je de ketel aanzet krijg je de volgende cyclus: 1. ventilator spoelt 2.vlam ontsteekt 3 brander brandt (pomp draait nu echter nog niet) warm water komt onder in ketel aan bij drukmeter en druk begint te schommelen en ketel valt uit. Onze eerste gedachte was de pomp draait niet en het warme water wordt hiuerdoor niet weg getransporteerd met een hoge temp als gevolg. Deze draait echter dus wel zal echter normaal pas iets later inschakelen lijkt me Ik vindt het wel weer vreemd dat te temp zo snel omhoog schiet (1min.). Ook die luchtbel leek mij logisch maar alles is ontlucht rad./ketel.
 
jurgen,heb je ook wat aan de cv leidingen gedaan?want volgens mij zij er onder de ketel een terugslagklep in de cv leiding,kijk of die niet vast of verkeerd zit,en wat natuurlijk ook nog kan is dat de waaier van de pomp afligt,denk je dat hij draaid,maar dan draaid alleen de as!!!

gr.Ben
 
Nop, niks aan cv gedeelte gedaan en inderdaard aan het verhaal van de pomp heb ik ook al gedacht, maar zoals ik had gezien gaat de pomp in de opstartcyclus niet lopen, en ligt de ketel er al uit voor dat deze start. ik weet het helemaal niet meer en zie door de bomen het bos niet meer denk dan ook morgen maar eens een installatie bedrijf te gaan bellen. Zal hopelijk alleen niet z`on afgezaagd antwoord willen krijg van:ja je hebt er zelf aan geklooid dus wij komen niet.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan