Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Mijn Grohe thermostaatkraan is ineens van zijn 38 graden stand af geraakt. Ik moet hem nu op ruim 50 graden zetten om ongeveer de warmte van 38 graden te krijgen. Hoe moet ik 'm weer herstellen?
Als je op de site van Grohe kijkt dan zie je hoe een thermostaatkraan een onderhouds beurt nodig hebt. (de werking er van). Om de kraan op +/- 38 graden te zetten moet je het plaatje van de rechter knop eraf halen (als je naar de kraan toe staat) de knop moet je er af trekken en zo verdraaien en er weer op doen dat hij op een gegeven moment de 38 gr. berijkt heef.
Ik hoop dat je er wat aan heb en veel succes er mee.