Testmode voor Miele G 656 SC gezocht

Hoi allen,
Ik ben op zoek naar een mogelijkheid om in het servicemenu of testmode te komen in een Miele G 656 SC.
Ik wil namelijk o.a. testen of de ventilator in de deur goed draait en dacht dat er vast wel een ingebouwde testmodus in deze machine zou zitten.
Nu kan ik wel bij de machine gaan zitten en een programma draaien maar dat was niet mijn bedoeling.

Iemand bekend met het feit of er een testmode/servicemode bestaat en zo ja met welke toetscombinaties kom ik daar in.
De machine bevalt mij nog goed (leeftijd nu ongeveer 20(+) inmiddels) en heb tot nu toe maar 1 keer het slangetje naar de ventilator schoon hoeven maken/doorblazen, verder altijd probleemloos gewerkt. De vaat droogt op dit moment niet optimaal
 
Dank je wel, ik kan inderdaad nergens een service of testmode vinden. Ik ga er wel even in de duurt zitten als er een programma loopt om even te luisteren.
 
Je zou ook een voedingunit (USB) kunnen aansluiten parallel op de pomp en deze aansluiten op een piezzo zoemer van een volt of zes. Dan hoef je niet te wachten en wordt gewaarschuwd wanneer je luisteren moet naar het geluid van de pomp.
Als hij niet waarschuwt, dan weet je dat je problemen hebt met de sturing vanuit de print.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via