Temperatuur vloerverwarming

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo mede klussers, Ik heb ook eigenlijk ook wel een vraag over de temparatuur instellingen van mijn vloerverwarming :cool:

Momenteel zie ik dat de termostaat kraan op de verdeler op zo'n 31 graden staat. Is dat niet veel te laag? wat is eigenlijk de max hiervoor?
Het oranje 'nood' stop kastje staat op 50 graden...
- Ik heb het vermoeden dat het nu langer duurt voordat de vloer is opgewarmd dan nodig is... Weet iemand dit?

-En de afkoelingstemparatuur voor 's nachts (of overdags en niet thuis) moet die erg hoog staan (als we thuis zijn hebben we de termo normaal op 20 graden staan) is een minimum temp. van 18 graden dan nog 'besparend' ? We hebben een nieuwe Remeha avanta CV, en ik wil graag besparen op de stookkosten hiermee (denk aan termen als modulerend enzo..) Ik hoop dat iemand mij kan helpen.. :D
Alvast bedankt :lol: :lol:


Wil deze klusser zelf een topic openen in het vervolg ?
Topic kapen is niet toegestaan, lees ook de forumregels, mod.
 
Ik meen dat de meeste vloerverwarmingen water van ongeveer 40 graden aanvoer hebben. Maar ja, geen geval is uniek en er kan een reden zijn om andere temperaturen te gebruiken. Nachtverlaging met vloerverwarming inderdaad maximaal 2-3 graden aanhouden, vloerverwarming is een traag medium. Het blijft langer warm en warmt langzamer dan conventionele radiatoren. Om een goede inschatting van temperaturen te verkrijgen lijkt het mij raadzaam om iemand met voldoende kennis de situatie ter plekke te bekijken en beoordelen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan