Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Als ik een nieuwe spanplafond neem dan wil ik geluidisolatie op het betonnen plafond aanbrengen, wat zijn de mogelijkheden om dit te bevestigen? Zou een goede lijm of montage kit een optie kunnen zijn ?
Sorry, keek alleen in je bericht, niet naar de titel.
Een minerale lijmmortel of PUR-schuim. De platen moeten dan wel een redelijke dichtheid hebben en het oppervlak moet een beetje stevig zijn.
Er is isolatielijm op de markt, speciaal voor het verlijmen van verschillende soorten isolatiematerialen. Even Googlen brengt de verschillende merken en producten naar voren. Er zitten ook isolatielijmen tussen die voor steenwol geschikt zijn.
Let op er is verschil tussen glas-en steenwol. Heeft te maken hoe de steen-of glasvezels zijn geplaatst om er een plaat van te maken. Liggend of staand.