Spouwmuurtje toilet isoleren met XPS

Wij zijn de muurtjes van ons koude toilet van onze jaren ‘60 woning aan het schilderen. Het deel vd spouwmuur boven ons inbouwtoilet (noordzijde vd woning) is denk zo’n 1,2 m2 groot. Helpt het nog wat om hier een XPS-plaat van 2 cm. (evt 4 cm.) tegenaan te lijmen zodat dit een licht isolerende werking heeft? Die platen heb ik nog liggen, zijn goed tussen de muren te klemmen, neemt weinig vd ruimte weg en willen wij beplakken met foto’s als ware het een isolerend prikbord. Dampremmende laag zou volgens mij niet nodig zijn en het betreft ook maar een klein stukje.

Heb geen zin in rigoreuze maatregelen om het veel beter te isoleren maar wil ook geen schimmel / vochtproblemen krijgen door gebruik van XPS.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via