Septic tank

123991_C116DD47C99B4FBFBDEFADFACCB027E8_1.jpg


123991_67577E08D7A044F3A8B22CECD5BEDA79_1.jpg


123991_360C31C0C1BB4AB9A132C33A48D95168_1.jpg


Beste klussers, graag jullie hulp adviezen bij het volgende. Ik heb een woning uit 1921 gekocht. Ik begreep van de vorige eigenaresse dat er een overloop septic tank in de tuin ligt die doorloopt op het gemeenteriool. Sediment zo 1x per 20 jaar uitgezogen moeten worden. Ik heb de opening van de put gevonden. Maar ik begrijp er helemaal niks van. Er gaat van binnen een hele dikke pijp de muur in naar buiten. Vervolgens zie ik boven in die put een veel dunner pijpje uitkomen.

Als ik de toilet beneden doortrek gebeurt er niks in die put ( voor zover zichtbaar) maar zet ik de kraan aan in de bijkeuken wat er naast ligt zie ik het water wel uit jet bovenste pijpje lopen.

Iemand enig idee waar ik mee te maken heb? En kunnen er meerdere afvloedleidingen naar die put lopen?

Wil de put graag dempen en bypasses door direct op gemeente riool aan te sluiten.
 
Waarschijnlijk zijn afvoeren allang rechtstreeks op het gemeenteriool aangesloten, vroeger werden er gresbuizen gebruikt, die hebben het eeuwige leven niet en werden vervangen.
Een afvoer van een wastafel mag niet op een septic tank aangesloten worden i.v.m. met de zeep die bacteriën om zeep helpt.
Hoe zit het bij de buren?
 

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via