Schuurdeur past 's winters in het kozijn niet meer

Hallo alemaal

Ik heb een schuurdeur. 'S zomers kan ik hem goed sloten. Maar 's winters kan ik het niet doen. De deur past niet meer in het kozijn.

Ik kan prima tot volgende zomer wachten.

Ik wil graag weten wat ik er kan doen. Toen wij de deur aan het ophangen waren, was het al te groot. De mensen die het aan het ophangen waren, hebben de plekken waar ze sharnieren moesten bevestigen ingesneden waardooe scharnieren bevestigings plaat wat dieper de deur in komt. Op die manier kan de deur sloten. Maar alleen 's zomers.

Ik neem aan dat deur 's winters water innemt waardoor het groter wordt. Ik weet niet of kozijn ook water innemt en ook groter wordt. De kozijnen zijn oud dus ik verwacht dad dat niet gebeurt.

Mijn idee tot nu toe is wachten tot zomer totdat de deur weer kan sloten. Dan deur weghalen en goed overal verfen zodat vocht niet meer naar binnen kan komen. Ik denk dat op pleklen waar werkers de deur hebben ingesneden, onder scharnieren, hebben ze het niet geverfd, dus daar komt de vocht naar binnen.

Laat me weten wat je denkt.
Alvast bedankt voor de advies.
 
Ik denk dat de deur in zijn geheel smaller gemaakt moet worden. Dat kun je het best doen met een schaafmachine. Als je hier geen ervaring mee hebt kun je dit beter laten doen.
 
Een timmerman / timmerbedrijf lijkt me.
Zoek locaal, weet zeker dat het betreffende bedrijf ook in jouw woonplaats of dicht erbij gevestigd is.
Dit omdat veel bedrijven zich bij google bovenaan presenteren als zgn. locaal (bijv bij zoeken op 'timmerman Zwolle'), maar in werkelijkheid landelijk opereren. Die moet je niet hebben.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via