Schroefpalen met betonvloer onder overkapping.

Ik ben bezig met de bouw van een overkapping met een schuurtje, totaal ca. 28 m2 Daartoe maak ik een betonplaat van 15cm dubbele laag wapening waaronder een 8 tal schroefpalen tot ca. 6,5 m onder m.v. De palen vanwege de slappe ondergrond.
Nu moet ik de palen uitzetten en twijfel of ik de schroefpalen zodanig zal positionerend dat elke schroefpaal ongeveer een even groot vloerveld draagt of dat ik de palen zal positioneren ongeveer onder de de kolommen van de opbouw?
Ik opteer voor de eerste keus omdat de krachtenverdeling in de vloer gelijkmatiger wordt en daarbij denk ik dat de vloer daarvoor sterk genoeg is.
ik hoor graag van jullie!

vr. Gr.

André
 

Gerelateerde klussen

Reacties
0
Weergaven
699
Reacties
11
Weergaven
127
  • Gesloten
Reacties
3
Weergaven
68
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
88
Reacties
1
Weergaven
82

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via