Scheur tussen koof afzuigkap en plafond/muur wegwerken

109183_tmp_2656320170121_110429393733741_1.jpg


109183_tmp_2656320170121_1103521380139523_1.jpg


Beste forumgebruikers,

Onze keuken is toe aan het opnieuw witten, maar voor ik dit doe wil ik de scheuren tussen de afwerking van de koof van de afzuigkap en de muren/plafonds wegwerken zodat alles straks een strak wit geheel wordt.

De scheuren die precies in de hoeken zitten wilde ik met overschilderbare kit wegwerken. Een goed idee?
Maar wat moet ik beginnen met de scheuren midden op een vlak gedeelte?

Alvast bedankt mensen,

Mvg,
Eenkhoorn
 
Thanks, zeker een goede tip voor de scheur in de hoeken.

Het is me niet duidelijk of je dit ook adviseert voor de scheur op het vlakke gedeelte? En zo ja, hoe verwerk ik dit dan het beste, met de vingen de scheur wat bedekken? Het moet er natuurlijk niet te dik op komen.
 
Met de vinger die kit erin wrijven en met een vochtig sponsje de overbodige kit in de omgeving weg'deppen'. Opdat de omgeving niet te glad wordt maar ook geen extra relief krijgt.

Want dat zie je namelijk naderhand.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via