Rolluik lamellen klemmen?

Mijn rolluik wilde niet meer omhoog. Lint vervangen (10 minuten tutorial duurde zo’n 75 minuten bij mij), één kapotte lamel eruit gehaald, maar nog geen verbetering.
Ik denk te zien dat hij klemt door verschoven lamellen. Het lukt me echter niet om ze recht te krijgen, verschuiven steeds… Ik lees op internet dat er arreteerkopjes bestaan om dit te voorkomen, maar die zitten er niet op en voorgaande bewoner heeft 5 jaar geen problemen gehad. Kan het toch iets anders zijn of moet ik deze kopjes gewoon zelf toe gaan voegen?

klusvrouw uithangen in een pas gekocht huis is nog niet erg succesvol
 
Ik had de vraag ook op een ander forum geplaatst en heb het probleem inmiddels gevonden: de stang bleek tijdens het draaien uit het koppelstuk te komen. Is inmiddels verholpen. Dank voor de reactie!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via