Rolluik bevestigen op kunstof kozijn

Beste klussers,

Ik heb onlangs een rolluik gekocht die ik voor mijn slaapkamer raam wil bevestigen. Het rolluik zal (helaas) aan het kunststof kozijn moeten omdat ik links en rechts van het slaapkamerraam kunststof planken heb. Bij dit rolluik moeten alleen de geleiders worden bevestigt. De bak waar het luik zelf in zit schuif je er dan van boven in de geleiders. Het rolluik is ongeveer 3.5 meter breed. geen idee hoe zwaar hij is maar ik kan hem zelf nog tillen. Hoe zouden jullie dit rolluik bevestigen?
 
Weet je welk merk kunststof kozijnen je hebt, en wanneer deze geplaatst zijn? Wellicht kan ik je dan helpen met de juiste positie van de schroeven. Deze moeten namelijk in de staalversteviging (welke in het kunststof profiel zit) komen. Een foto erbij kan helpen.
 
Ik weet nu wel het bedrijf waar het gemaakt is. Merk kan ik niet vinden. Zal morgen eens even een belletje met hun doen. Als we weten waar het staal zit wat voor schroef zou u aanraden? een zelftapper?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via