Roestvorming bij aansluiting radiator

Dag allemaal,

Ik heb een radiator waarbij aan de onderkant bij de aansluiting roestvorming zit. Nou functioneert het allemaal nog prima maar het lijkt me niet heel goed. Voor de duidelijkheid heb ik een aantal foto's bijgevoegd.

Nou moet de CV ook regelmatig (1x per 1 à 2 maanden) worden bijgevuld dus ik heb het vermoeden dat het hierlangs langzaamaan weglekt. Ik weet niet goed hoe ik dit het beste kan verhelpen. Moet ik de hele radiator vervangen of is het voldoende de aansluiting goed af te sluiten? Wat kan ik dan het beste anders doen bij de aansluiting zodat het niet weer gebeurt?

Hopelijk willen jullie mij in de juiste richting wijzen en bedankt voor jullie tijd.

Met vriendelijke groet,
Berend Jan

IMG_20200629_211559.jpg IMG_20200629_211605.jpg IMG_20200629_211614.jpg
 
Zo te zien komt de lekkage van bovenaf, dus een koppeling van de kraan zelf.
Mogelijk dat deze nog aan te draaien is.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via