Rioollucht sinds ontstopping

Status
Niet open voor verdere reacties.
De afvoer van de keuken liep zowat niet meer door. Na ontstopping loopt ie nu goed door. Echter in de badkamer komt nu dagelijks een stevige rioollucht uit de afvoer.

Ik heb net gezien dat onder de wasbakken een zwanehals zit en dat ook de overloop daarop uit komt. Hoe kan die stank daar doorheen komen?

Zoe zorg ik dat die stank niet uit de afvoer komt?
 
Dat kan zeker. Je zal best wel gelezen hebben dat een rioolsysteem een beluchting nodig heeft. Als die ontbreekt of niet goed werkt krijg je allerlei stank problemen.
 
Als je de wc door trekt beneden met closet papier er in dan gaat de wastafel afvoer klokken en douche put gaan je water stand zakken

via wat hebben ze je leiding onstopt
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via