Rails monteren in ruimte van <1,5 cm tussen plafond en ra

Status
Niet open voor verdere reacties.
In mijn huis heb ik tussen het plafond en de bovenkant van de openslaande ramen maar een kleine 1,5 cm.
Uiteraard willen we toch graag gordijnen hangen. Hoe kan ik dit maken?
bestaat er een rails die ik hiertussen kan monteren?
Maar wel zo dat het raam nagenoeg helemaal open kan.



Alvast bedankt voor de tips.
 
Ik denk dat de meeste rails er om zullen hangen ja. Als de rails er wel binnen vallen, alleen met de beugel niet, moet je gaatjes in de rails boren en hem zo direct vastschroeven.
 
Bedankt voor je antwoord.
Het is een plafond van een dakkapel waarop een systeemplafond is gemonteerd. Mijn gedachte naar aanleiding van jouw bericht is dat ik de platen van het plafond allemaal een stukje inkort zodat ik een gleuf krijg waar een rails invalt.

Nog een vraagje wat bedoel je met dagzijde? Ben nog niet zo een ervaren klusser.
 
Is niet van toepassing omdat ik eerst dag dat het een kozijn was met rondom een dagstuk, maar boven fungeert het plafond als dagkant.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via