Radiatorkraan volledig afgebroken

Hello,
ik heb een probleem met de radiator in de badkamer, deze werkte niet goed meer, dus heb ik de thermostaatkraan even verwijderd en het pinnetje terug vrijgemaakt, dit zat namelijk vast, kraan er terug op geschroefd, maar blijkbaar ergens iets verkeerd gedaan, en nu is zowat heel de aansluiting losgekomen, zie foto's.
20250116_164945.jpg

20250116_170044.jpg

Nu staat deze radiator natuurlijk volledig open, hierdoor is het een sauna in de badkamer, en als ik de deur open laat staan wordt heel de bovenverdieping verwarmd, wat niet al te zuinig is natuurlijk.
Ik heb met een blokje deze 'pin' terug ingeduwd, maar dan lekt het nogal, bijna 1 bar drukverlies op de ketel op 48u tijd.
Is hier iets aan te herstellen, of is dit het water van de verwarming aflaten en heel dat onderdeel vervangen?

Alvast bedankt
Johan
 
Het lijkt er inderdaad op dat er een heel deel mist uit het binnenwerk.
Meestal vliegt het pinnetje er dan uit en de kraan zal behoorlijk gaan lekken.

Het beste is om de complete kraan te vervangen, deze ziet er niet meer zo geweldig uit
en ook is er een kans dat de behuizing waar het binnendeel in hoort niet meer 100% rond is.

De uitdaging daarbij is de ruimte die je hebt niet zo groot is.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via