Radiator monteren aan gipsplaat met stuc

Hallo, een vraag, ik wil mijn radiatoren vervangen, en deze radiatoren moeten gemonteerd worden op gipsplaten waarop is gestuct. Deze gipsplaten waren er al vanuit de bouw en de beugels van de originele radiatoren zitten direct geboord in de houten balken achter de gipsplaat. Helaas door de andere beugelmaten van de nieuwere radiatoren gaat dit echter niet werken. Éen beugel op de balk gaat mij wel lukken maar de andere beugel komt dan terecht bij alleen de gipsplaat zelf.

Hoe kan ik dit nu het beste oplossen? Gipsplaatpluggen of universeelpluggen gebruiken voor die éne beugel? Zo'n radiator weegt toch aardig wat, maar ik zie bijvoorbeeld gipsplaatpluggen van Toggler die claimt dat het 140kg aan kan. Als ik pluggen moet gebruiken, kan dit gewoon gebruikt worden in combinatie met de stuclaag bovenop de gipsplaat?

Graag jullie reacties! alvast bedankt.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via