Qboard i.c.m. zandcement dekvloer

Beste mensen,

Voor de renovatie van mijn badkamer wil ik graag op de structurele betonvloer 5-6cm zandcementvloer storten boven op isolatie + vloerverwarming. Alleen voor de douchegedeelte wil ik gebruik maken van zo'n Q-board douche element voor een mooi afschot.

Mijn vraag is of ik zowel een zandcement vloer als een qboard vloer kan toepassen naast elkaar, of komen er scheuren in de voeg tussen de twee materialen?
 
de zandcementvloer zal anders gaan werken dan de q board plaat, dit gaat dus of scheuren of u zult er zelf een dilitatie in moeten maken en afkitten.
Maar ik zou gewoon alles in zand cemt uitvoeren en zoals eerder aangegeven kan hier prima afschot in hesmeerd worden omdat het zand cement aarde vochtig word aangebracht
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via