Plinten vast maken met montagekit

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ga de plinten vastmaken. Ze staan nu mooi in de olie(achterkant niet)

Kan ik het beste montagekit nemen die enigszins flexibel blijft? of juist niet?

Montagefix W
Montagefix PU
PU-Constructietix Super 310ml

welke moet je nemen voor houtplinten, op een stenen muur?
 
Plinten zou ik vastjensen met een spijkertje evt. na voorboren als het erg hard hout is. Als je toch montagekit wilt, neem dan die van die Noord-Amerikaanse buffel. Vast-los-vast methode.
 
Gewoon montage kit gebruiken, en geen lelijke spijkers.

Kit op de plint aanbrengen, plint met kit tegen de muur drukken, en daarna meteen weer loshalen.
5 minuten wachten, en plint weer aanbrengen, en eventueel met een rubber hamer even goed aankloppen.

Zit zo vast als een huis. :wink:
 
Waarom wordt hier toch iedere keer de vast-los-vast methode gepredikt? Als je een fatsoenlijke kit gebruikt met een hoge aanvangssterkte dan werkt dat perfect. Gewoon er tegenaan kloppen, niet meer aankomen, klaar.
 
Zal wel kloppen Michiel_H; maar ja als je ouder wordt, houd je tradities in ere.

Ik dacht (verkeerd) dat 't om plintjes op de laminaatvloer ging. Maar deze komen tegen de muur aan; die i.d.d. niet spijkeren maar met montagekit vastzetten.
 
Nou gaat goed met kit idd. Moest wel een hele rits begang wegsnijden. Want kit op behang werkt niet zo goed natuurlijk. Dat was nog het moeilijkste:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan