Pelgrim lekkage

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste alle,

Ik heb een vaatwasser van het merk Pelgrim GVW956RVS/P02,en ik hoor een rare tik in de deur bij de tip toetsen en ook ligt er water nu onder op de vloer het water komt aan de voorkant eruit en dan wel links voor.
Hij start in eerste instantie gewoon en naar enkele min.gaat de tik weer komen.
wie kan mijn een advies geven,ik kan een Bosch vaatwasser erin plaatsen dinsdag maar hoe krijg ik die front er vanaf

Graag advies.

Groeten van een onhandige klusser
 
Beste Co,

Dat is super,en het werkte ook nog bedankt voor deze Tip.
Nu ik de klep open heb zitten er twee schroeven zowel links als recht boven vast geschroefd in de zijkant ik neem aan dat ik die los kan draaien,en kan ik neem ik aan de pootjes in draaien en kan hem er dan uithalen als ik natuurlijk de afvoerslang,waterleiding en elektra afgesloten heb.
En die Front kan ik ook weer terug plaatsen op die Bosch die is drie jaar oud.

Nogmaals bedankt voor de tip.

Groeten René
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
2
Weergaven
2K
Keuken
Jordi1986
Reacties
1
Weergaven
3K
Keuken
Bounty_dh
  • Gesloten
  • P. Verstegen
  • Keuken
  • 16
  • 13K
Reacties
16
Weergaven
13K
  • Gesloten
  • Zoenvis
  • Keuken
  • 2
  • 2K
Reacties
2
Weergaven
2K
  • Gesloten
  • Frank1
  • Keuken
  • 3
  • 2K
Reacties
3
Weergaven
2K
Keuken
Co de Witgoedman

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via