Muur vlak maken - Wat zijn andere opties?

Ik wil een muur waar eerst de keuken zat netjes maken. Ik heb weinig zin om maanden te wachten tot een stucadoor tijd heeft. Zelf bijwerken zie ik ook niet echt zitten aangezien er vooral rechts best wat hoogteverschil zit door die strip. Behangen wil ook niet lijkt me?
Wat zijn andere opties? Ik zit er nu aan te denken om er gipsplaten tegenaan te lijmen met polymeerkit en de kieren op te vullen.

IMG_20210514_101312_355.jpg
 
Welke strip? Van zo'n U-profiel waar de blokken in staan? Daar kun je ook overheen behangen. Wel eerste de grootste kieren dichtsmeren en dan bijv. glasvliesbehang.
 

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via