Muur herstellen na lostrekken kabelgoot

Goedenavond,

Bij het lostrekken van een kunststof kabelgoot bleef ik met de op de muur zichtbare schade.
Tips om dit weer mooi te krijgen zijn welkom ;)

Het lijkt wel alsof ik de verf heb losgetrokken of zo. Maar kan dit??

Muur2.JPG Muur1.JPG
 
Ziet eruit als spachtelputz o.i.d.
Heel lastig om weer netjes te krijgen.

Inrichting omgooien en er iets tegenaan zetten?
Anders een strip of dunne plank ervoor.
Of een dikke balk, dat ziet er eerder uit alsof het zo bedoeld is.
 
Leuk experiment :lol: Met muurvuller vlak afstrijken en dan (na even laten aantrekken) tamponerend met een kwast het patroon van ernaast na proberen te bootsen.
 
Thanks voor de tips! Ik zat ook te bedenken...en als ik die wand laat stucen? Dan komt er toch een geheel nieuwe wand (laag) overheen?
 
Haal eerst de eventuele losse lagen weg, zo te zien is dit niet het enige stuk dat los zit, met een plamuurmes is vrij gemakkelijk af te steken als het niet goed vast zit.
 
Oorzaak: de hechting van de kabelgoot op het pleisterwerk is hoger dan de hechting van het pleisterwerk op de muur. Zie hier het belang van voorstrijken.

Een volgende keer "snij" je de goot beter los met een (staal)draadje
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan