Miele vaatwasser lekt tijdens het tappen

Mijn Miele vaatwasser, type g643 1 vi plus, lekt. Ik heb hem uitgebouwd en de oorzaak zit in een ventiel aan de rechterkant van de vaatwasser, zie ook dit (helaas verticaal gefilmde) filmpje:

Ik heb deze verwijderd,schoongemaakt, en de o-ring die in het vientiel zat ingevet met siliconenvet, maar hij lekt helaas nog steeds. De o-ring zelf ziet er voor zover ik kan inschatten nog goed uit. Gaat voor de volledigheid dus om dit onderdee: https://www.onderdelen.nl/vaatwasser-onderdelen/miele/miele-g-643-vi-plus-g643plus-525131

Heeft er iemand een idee hoe ik dit verder kan aanpakken? Maakt het bijvoorbeeld nog uit met wat voor soort siliconenvet ik het insmeer?
 
Bedankt nog voor de tip. Ik had ondertussen ook Miele via Facebook aangeschreven en zij hebben mij binnen enkele dagen kosteloos een nieuwe, dikkere, afdichting opgestuurd. Vaatwasser draait weer als een zonnetje!
 

Gerelateerde klussen

  • GydoSt
  • Keuken
  • 8
  • 3K
Reacties
8
Weergaven
3K
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
0
Weergaven
618
Keuken
Nayonowe
Reacties
10
Weergaven
7K
Keuken
Klusser69
Reacties
0
Weergaven
1K
  • Gesloten
  • Dvdhorst
  • Keuken
  • 0
  • 3K
Reacties
0
Weergaven
3K
Keuken
Dvdhorst

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via