Matte plekken in parket

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn nieuwe houten eiken parketvloer is door een bedrijf gelegd en geolied met zo'n machine. Ik heb het daarna paar dagen goed laten drogen. Daarna zag ik echter over de gehele vloer nog matte plekken en strepen zitten. Foto is lastig maken. Maar in het echt is het erg opvallend. Het vloerbedrijf zegt dat zij er niets meer aan kunnen doen. Mijn vraag is of hier daadwerkelijk niets meer aan te doen is of dat nog een keer in de olie zetten wellicht zou helpen?
IMG_0226.jpeg
 
Ik vrees toch dat u het met het bedrijf moet uitzoeken, u hebt garantie. kijk of het bedrijf bij een keurmerk oid is aangesloten, misschien is er een geschillencomissie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
5
Weergaven
11K
  • hdehaseleer
  • Vloeren
  • 6
  • 115
Reacties
6
Weergaven
115
Vloeren
BertPleizier
  • Gesloten
  • Backspacer09
  • Vloeren
  • 5
  • 1K
Reacties
5
Weergaven
1K
Vloeren
Backspacer09
  • Gesloten
  • julesvaes
  • Vloeren
  • 5
  • 622
Reacties
5
Weergaven
622
Vloeren
julesvaes
  • Gesloten
  • Nelis76
  • Vloeren
  • 2
  • 835
Reacties
2
Weergaven
835

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via